Ons team

De gezichten achter Conduct

We stellen ons team graag aan je voor! Elke dag werken wij met elkaar aan hetzelfde doel: bijdragen aan het realiseren van brandveiligheid bij zonnepaneel- installaties. Vol enthousiasme én allemaal met een eigen specialisme!

Team Conduct

De gezichten achter Conduct

Maak kennis met onze teamleden

Pieter_500x500

Pieter Kremer

Algemeen directeur

Mail naar pieter@conduct.nl
Loes_500x500

Loes Visser

Hoofd financiën en HR

Mail naar loes@conduct.nl
Corinne_500x500

Corinne Verdick

Directiesecretaresse/HR-medewerker

Mail naar corinne@conduct.nl
Maresa_500x500

Maresa van Haren

Commercieel medewerker binnendienst

Mail naar maresa@conduct.nl
Profiel

Patrick António

Commercieel medewerker binnendienst

Mail naar patrick@conduct.nl
Martine_500x500

Martine Boer

Administratief medewerker orderverwerking

Mail naar martine@conduct.nl
Jorien_500x500

Jorien Buit

Administratief medewerker orderverwerking

Mail naar jorien@conduct.nl
Bianca_500x500

Bianca Gouw

Administratief medewerker orderverwerking

Mail naar bianca@conduct.nl
Hilda_500x500

Hilda Smit

Assistent controller

Mail naar hilda@conduct.nl
Tamara_500x500

Tamara Sturrus

Facilitair Management

Mail naar tamara@conduct.nl
Sandra_500x500

Sandra Butter

Medewerker marketing

Mail naar sandra@conduct.nl
Robin 500x500

Robin Wapperom

Medewerker marketing

Mail naar robin@conduct.nl
Finn-Ivo_500x500

Finn-Ivo Limburg

Medewerker logistiek

Mail naar finnivo@conduct.nl
Maarten_500x500

Maarten Smulders

Medewerker logistiek

 

 

Arjan_500x500

Arjan de Jong

Teamleider logistiek

Mail naar arjan@conduct.nl
Silvester_500x500

Silvester van den Berg

Medewerker logistiek