Ons team

De gezichten achter Conduct

We stellen ons team graag aan je voor! Elke dag werken wij met elkaar aan hetzelfde doel: bijdragen aan het realiseren van brandveiligheid bij zonnepaneel- installaties. Vol enthousiasme én allemaal met een eigen specialisme!

Team Conduct

De gezichten achter Conduct

Maak kennis met onze teamleden

Pieter_500x500

Pieter Kremer

Algemeen directeur

Mail naar pieter@conduct.nl
Loes_500x500

Loes Visser

Hoofd financiën en HR

Mail naar loes@conduct.nl
Corinne_500x500

Corinne Verdick

Directiesecretaresse

Mail naar corinne@conduct.nl
Ricardo_500x500

Ricardo Zandstra

Technisch commercieel medewerker binnendienst

Mail naar ricardo@conduct.nl
Maresa_500x500

Maresa van Haren

Commercieel medewerker binnendienst

Mail naar merasa@conduct.nl
Profiel

Patrick António

Commercieel medewerker binnendienst

Mail naar patrick@conduct.nl
Martine_500x500

Martine Boer

Medewerker binnendienst

Mail naar martine@conduct.nl
Jorien_500x500

Jorien Buit

Medewerker binnendienst

Mail naar jorien@conduct.nl
Hilda_500x500

Hilda Smit

Assistent controller

Mail naar hilda@conduct.nl
Tamara_500x500

Tamara Sturrus

Facilitair Management

Mail naar tamara@conduct.nl
Finn-Ivo_500x500

Finn-Ivo Limburg

Medewerker logistiek

Mail naar finnivo@conduct.nl
Arjan_500x500

Arjan de Jong

Medewerker logistiek

Mail naar arjan@conduct.nl
Sandra_500x500

Sandra Butter

Medewerker marketing

Mail naar sandra@conduct.nl
Profiel

Silvester van den Berg

Medewerker logistiek

 

Profiel

Maarten Smulders

Medewerker logistiek